Nitra 0910 336 236
Trnava 0903 422 600

Rejuvenizácia - Mladšia, krajšia, sebavedomá

NESTIHLI STE SI DAŤ
MAKE-UP?

Nabudúce sa to stať nemusí

Aj vám sa neraz stalo, že ste si nestihli dať make-up a cítili ste sa neistá? Vaša pokožka čelí počas ročných období rôznym výzvam, ktoré spôsobujú vznik vrások a ochabnutie pokožky. Make-up vám bohužiaľ tieto nedostatky nezakryje, ale revolučné metódy áno!

Navráťte svojej tvári vitalitu a mladistvý vzhľad.

* Po odoslaní údajov Vás budeme v blízkej dobe kontaktovať telefonicky alebo emailom.

Výsledky rejuvenizácie - Pred A po zákroku


Najnovšie metódy omladenia


Pokožka vyčerpaná náročným letným obdobím čelí v zime ďalším výzvam. Vplyvom škodlivých faktorov, ako je UV žiarenie, či stres, pokožka stráca energiu. Rastúce vrásky, ochabnutá a starnúca pokožka trápia skoro každého z nás. Treba im vrátiť vitalitu a mladistvý vzhľad.

Týmto overeným zákrokom by ste mali dať šancu aj vy! Prečítajte si o revolučných metódach, ktoré sú odpoveďou na otázku, ako navrátiť pokožke mladistvý vzhľad.

Prečítajte si viac informácii

Mám záujem o nezáväznú konzultáciu


* Po odoslaní údajov Vás budeme v blízkej dobe kontaktovať telefonicky alebo emailom.

Strata tuku na tvári
vrásky a ochabnutie pokožky


Vek 35

vek 35

Vek 45

vek 45

Vek 55

vek 45

revolučné metódy anti-ageingu


Sculptra

Predstavuje novú éru výplňových materiálov s výrazným biostimulačným účinkom na spiace tkanivá a bunky na vašej tvári. Odhaľte energiu kyseliny poly-L-mliečnej pre vašu tvár a zastavte prirodzený proces starnutia pod dohľadom profesionálov.

iEllios

Metóda je založená na biosignále, ktorý prikáže bunkám, aby zvýšili svoju produkciu prostredníctvom špeciálne navrhnutých rukavičiek so striebornými vláknami. Ošetrenie trvá 30 minút a je vhodné ho podstúpiť tesne pred spoločenskou udalosťou.

4D fotorejuvenizácia

Lieči ochabnutú a starnúcu pokožku, pigmentové kožné zmeny, jazvy po akné, ale aj povrchové kožné cievky. Pôsobí na pokožku tak, že kožné tkanivá dostávajú úžasný podnet na regeneráciu a intenzívnu tvorbu nového kolagénu.

Mezolift Vital

Technika zavádzania kyseliny hyalurónovej do kože pomocou povrchových mikroinjekcií. Podporuje produkciu elastínu a kolagénu a dodáva pevnosť a pružnosť pokožke. Efektom je pevnejšia, elastickejšia a žiarivejšia pokožka. Samotné ošetrenie trvá cca 30 minút.

Rejuvenizačné tecniky podľa veku


Mám záujem o nezáväznú konzultáciu


* Po odoslaní údajov Vás budeme v blízkej dobe kontaktovať telefonicky alebo emailom.

Povedali o nás